Estetické formování postavy

Estetické formování postavy je nová s úspěchem prováděná metoda stará několik let, která může pomoci s problematickými partiemi Vašeho těla. Procedura je určena pro ženy i muže, kteří pečují o estetický vzhled své postavy. Provádí se intenzivní,cílená masáž se silným detoxikačním a redukčním účinkem, která zbavuje Vaše tělo škodlivých látek . Celé ošetření trvá cca 3hod a je příjemné, účinné a v případě dodržení základních stravovacích návyků je jeho efekt překvapivý!!!!

Účinky terapie:

 • formování postavy do žádoucích tvarů
 • úbytek podkožního tuku v problematických partiích těla
 • zmenšení rozsahu celulitidy
 • podpora detoxikace organizmu
 • aktivace lymfatického systému
 • urychlení látkové výměny
 • prokrvení kůže a podkoží
 • zlepšení napětí kůže „efekt omlazení“
 • celková regenerace organizmu
 • velké psychické uvolnění

Jak terapie probíhá:

Při 1. návštěvě se provádí výchozí měření obvodu například stehen, boků a pasu, které se použije pro srovnání s výsledkem po absolvování 10 procedur. Následně Vás pohodlně uložíme na lehátko a speciálně pro tuto masáž upravenými hmaty masírujeme celé tělo, s důrazem na ty partie těla, které Vás nejvíce „trápí“. Po důkladném zapracování hřejivého bylinného oleje Vás čeká olejový zábal. K dokonalému uvolnění přispěje relaxační hudba a vůně aromatických olejíčků. Díky zábalu je pokožka dokonale hydratovaná, dochází k jejímu vyhlazení, zjemňuje se a zvláčňuje, aktivuje se spalování tuků, zrychluje se metabolismus a dochází ke zformování celého těla. Pro výraznější efekt můžeme aplikovat lymfodrenáž více postižených partií. Po 2. až 3. proceduře klienti zažívají pocit lehkosti a uvolnění, který přichází jako důsledek detoxikace organizmu. To, že díky této proceduře je patrný i úbytek několika centimetrů v objemu problémových partií, zejména pak ve stehnech, hýždích, břichu, bocích, bedrech, ale i v lýtkách a pažích, je velice příjemným průvodním jevem, kvůli kterému tuto proceduru jistě oceníte i Vy. Po ukončení obdrží každý klient speciální krém pro zachování efektu. Následně je vhodné 1x měsíčně provádět tzv. udržovací detoxikační masáž.


Kontraindikace:

 • dysfunkce štítné žlázy
 • křečové žíly (hluboké nebo velké uzlové varixy)
 • srdeční choroby
 • nekompenzovaný vysoký krevní tlak
 • alergie na borovici, zázvor nebo skořici
 • otevřené rány
 • probíhající zánětlivé onemocnění

V případě zakoupení kompletního balíčku obsahujícího 10 procedur, vám poskytneme možnost 3 splátek.


Sun Fix (zdravé opalování)

Chcete být krásně opálení? Bez slunce, bez solária a vystavování kůže nebezpečnému UV záření? Bezpečná samoopalovací metoda Sun Fix, díky které vaše pokožka získá během pár minut zlatohnědý odstín.

Dokonalé opálení  bez škodlivého účinku UVA či UVB záření už za 15min. Pleť nestárne a opálení působí zcela  přirozeně.

Rovnoměrně nanesená (nastříkaná) opalovací emulze na pokožce okamžitě zaschne. Obléknout se můžete okamžitě. Získanou barvu ihned vidíte a po 6 hodinách tmavý odstín vaší pokožky ještě zintenzivní. Po 8-10 hodinách je proces hnědnutí maximálně vyvinut. Aby vaše pokožka získala ten nejtmavší tón přírodního opálení, doporučuje se 6 hodin nesprchovat.

Opalovací emulze  v sobě kombinuje speciální látky s opalujícím účinkem. Obsahuje DHA - látku používanou v kosmetickém průmyslu více než 30 let, neobsahuje chemikálie. Dále obsahuje Aloe Vera, která má blahodárné účinky na pokožku.

Diagnostika klenby chodidla

Pomocí testovacího přístroje zjistíme během 15 sekund vzor kroku, stanovíme typ chodidla a zjistíme kategorii vložky nebo boty, popřípadě doporučíme vhodnou korekci obuvi.

Vibrační plošina!!!!!

/nově i k programu formování postavy/

Vibrační posilovací stroj neboli vibrační plošina je nedílnou součástí wellness studií, rehabilitačních a relaxačních center. Jejich oblíbenost v posledních letech vzrostla hlavně kvůli výborným výsledkům při formování postavy. Cvičení na vibračních plošinách je velmi snadné a stačí jen pár minut denně. Hlavní princip vibračních plošin spočívá ve vychýlení těžiště a k opětovné stabilitě je třeba aktivovat různé svaly. Proto je toto cvičení vhodné k zapojení  stabilizace hlubokých zádových svalů při problémech v různých částech páteře, poúrazových stavů a v neposlední řadě k nastartování sportovní zátěže.  Čím větší a rychlejší vibrace nastavíme, tím je větší nestabilita. Jednotlivými cviky posilujete hlavně určitou skupinu svalů. Velmi účinné cviky jsou na stehna, boky, hýždě, břicho, ale i na prsní svalstvo, bicepsy a lýtka. Před tréninkem vypijte alespoň 300 ml tekutiny (nejlépe sportovního nápoje). Trénink se doporučuje 3x týdně a to s přestávkou 48 hodin (Po, St, Pá). Každý trénink provádějte nejméně 5 krát, než zvýšíte intenzitu.

Celulitida.
Z vibrační plošiny se cvičení přenáší nejen na svaly. Trénink rozpohybuje hmotu pod kůží (svaly, tekutiny, tuky). Pokožka se střídavě napíná a uvolňuje. Rychle se zvýší prokrvení, průchod lymfy, uvolní se kolagenní vlákna. Při současném spalování tuků tato jedinečná kombinace znamená jediné: celulitida mizí.

Kdy je vhodné použití vibrační plošiny:

- tvarování a zpevňování postavy
- odbourávání celulitidy
- posilování
- masáž
- relaxace

10 minut na Vibrační plošině je srovnatelné s 1-1,5 hod. běžného cvičení !

Kontraindikace:

 • umělé končetiny, akutní kýla/onemocnění plotének/spondylolysis/ ,těžká cukrovka ,epilepsie
 • šrouby nebo destičky (zlomeniny)
 • nitroděložní tělíska, kardiostimulátor
 • těhotenství, kojení, By-pass, nádory
 • tromboza, čerstvá poranění